Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 
`

Fototapety

Nowoczesne fototapety niczym nie przypominają tych sprzed lat. Teraz przede wszystkim odznaczają się one świetną jakością - są trwałe, łatwe w montażu i oryginalne. Fototapety to idealny sposób na ożywienie monotonnej przestrzeni. Salon, kuchnia, przedpokój, sypialnia, a nawet łazienka czy pokój dziecięcy – wszędziew nich można wykorzystać fototapetę do dekoracji. Ponadto fototapety świetnie sprawdzają się w przestrzeniach takich jak biura, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, czy na przykład salony kosmetyczne i gabinety masażu. Fototapeta potrafi nadać każdemu wnętrzu niepowtarzalnego wyglądu. Fototapety wrocław drukowane w mika-studio.pl odznaczają się wysoką jakością i dobrą ceną.

Zdjęcia można wybierać z serwisów typu 

fotolia.pl 

www.istockphoto.com 

(po znalezieniu odpowiedniego zdjęcia i podaniu nam jego numeru możemy je zakupić dla Państwa) lub przynieść własny projekt. Duże znaczenie ma jakość zdjęcia – im wyższa, tym lepszy efekt. Optymalna rozdzielczość zdjęcia to 225 dpi. Jeżeli posiadacie słabsze jakościowo zdjęcie skontaktujcie się z mika-studio.pl, a nasz grafik na pewno Państwu pomoże.

 

Projekt fototapet może być dostarczony przez Państwa, lub mogą go dla Was przygotować nasi graficy, służą oni także pomocą w innych kwestiach związanych z projektowaniem i przygotowaniem do druku Państwa materiałów. Wystarczy skontaktować się z siedzibą drukarni wielkoformatowej mika-studio.pl pod numerem 71-789-32-32

 

Cena już od 40,00 brutto/m2.

 

W sprawie wyceny prosimy o indywidualny kontakt z naszym biurem pod numerem telefonu 71-789-32-32.