Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 
`

Instrukcje książkowe

Instrukcje książkowe są doskonałym źródłem informacji dotyczących firmy i jej produktów. Ważne jest by były one czytelne i dobrze wykonane. Drukarnia cyfrowa mika-studio.pl może zagwarantowac Państwu pełen profesjonalizm i krótki czas wykonania zamówienia.

Specyfikacja instrukcji książkowych

Materiał środek - papier offsetowy 80 g/m2 (lub inny do wyboru z listy papierów)
okładka - papier powlekany 300 g/m2 (lub inny do wyboru z listy papierów)
Charakterystyka wykonania

wkład – wydruk jednostronny lub dwustronny, w kolorze lub czarno-biały,

okładka wydruk jednostronny lub dwustronny, w kolorze lub czarno-biały; możliwe foliowanie folią z połyskiem lub matową,

oprawa - zeszytowa, zeszytowa ze zszywkami do wpinania do segregatora, klejona, spiralna, z dziurkowaniem do segregatora.

Projekt instrukcji książkowej może być dostarczony przez Państwa, lub mogą go dla Państwa przygotować nasi graficy, służą oni także pomocą w innych kwestiach związanych z zaprojektowanie/przygotowaniem do druku Państwa materiałów. Wystarczy skontaktować się z siedzibą drukarni cyfrowej mika-studio.pl pod numerem 71-789-32-32

Cennik

W sprawie wyceny naklejek proszę o kontakt telefoniczny z biurem mika-studio.pl: 71-789-32-32, bądź zapytanie drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Galeria