Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 
`

Naklejki

Szukasz ciekawego, oryginalnego i szybkiego sposobu na reklamę?! Oklej się! To działa. Kolorowe naklejki z logiem twojej firmy przyklejone na podłodze, ścianie czy na drzwiach gwarantują, że nikt nie przejdzie koło nich obojętnie. Naklejki powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów aby jak najdłużej dobrze wyglądać i jak najlepiej reklamować Państwa firmę. Drukarnia mika-studio.pl oferuje najwyższy poziom wykonania i krótki czas realizacji. 

W ofercie firmy mika-studio.pl możecie Państwo znaleźć wiele różnych rodzajów naklejek.

Począwszy od naklejek reklamujących Państwa firmę poprzez naklejki mające na celu ozdobienie Państwa mieszkania. A także naklejki wycinane w wymyślne wzory przy pomocy plotera. Jedynym ograniczeniem jest Państwa wyobraźnia! Mika-studio.pl może wydrukować Państwu każdy rodzaj nalepki.

Projekt naklejek może być dostarczony przez Państwa, lub mogą go dla Państwa przygotować nasi graficy, służą oni także pomocą w innych kwestiach związanych z zaprojektowanie/przygotowaniem do druku Państwa materiałów. Wystarczy skontaktować się z siedzibą drukarni wielkoformatowej mika-studio.plpod numerem 71-789-32-32

 

Cennik

W sprawie wyceny naklejek proszę o kontakt telefoniczny z biurem mika-studio.pl: 71-789-32-32, bądź zapytanie drogą mailową This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Galeria